HipHop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortal*Latest imagesRegistriraj sePrijava

 

 "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne."

Go down 
AvtorSporočilo
*sarchy~friendly vampire*
Administrator
Administrator
*sarchy~friendly vampire*


Število prispevkov : 219
Točke : 333
Ugled : 6
Join date : 20/04/2009
Kraj : Nekje .. :D

"A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne." Empty
ObjavljaNaslov sporočila: "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne."   "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne." EmptySob Maj 09, 2009 9:20 pm

Tuki bom pisala, če je bil danes dober ali slab dan.
komentarji spadajo pod temo komentarji
Nazaj na vrh Go down
*sarchy~friendly vampire*
Administrator
Administrator
*sarchy~friendly vampire*


Število prispevkov : 219
Točke : 333
Ugled : 6
Join date : 20/04/2009
Kraj : Nekje .. :D

"A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne." Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne."   "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne." EmptyČet Jun 18, 2009 2:01 pm

danes je bil dober dan 🆒
Nazaj na vrh Go down
*sarchy~friendly vampire*
Administrator
Administrator
*sarchy~friendly vampire*


Število prispevkov : 219
Točke : 333
Ugled : 6
Join date : 20/04/2009
Kraj : Nekje .. :D

"A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne." Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne."   "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne." EmptyČet Jul 16, 2009 1:02 pm

danes je dober dan, bomo videli v nadaljevanju, a bo še zmeri dobr .. (:
Nazaj na vrh Go down
*sarchy~friendly vampire*
Administrator
Administrator
*sarchy~friendly vampire*


Število prispevkov : 219
Točke : 333
Ugled : 6
Join date : 20/04/2009
Kraj : Nekje .. :D

"A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne." Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne."   "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne." EmptySre Jul 29, 2009 6:37 pm

slaaaab :>P:
Nazaj na vrh Go down
*sarchy~friendly vampire*
Administrator
Administrator
*sarchy~friendly vampire*


Število prispevkov : 219
Točke : 333
Ugled : 6
Join date : 20/04/2009
Kraj : Nekje .. :D

"A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne." Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne."   "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne." EmptyTor Sep 01, 2009 4:49 pm

slaaaaaaaab .. :>P: kr je začetk šole :>P:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





"A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne." Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne."   "A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne." Empty

Nazaj na vrh Go down
 
"A je bil danes dober dan ali slab?" vprašate vi. Jaz pa:"Ma... Tak je pač bil ne."
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
HipHop :: Splošno o forumu :: Who is this girl?-
Pojdi na: